Кондитерська Фабрика
«Східні Ласощі»

Компанія «Кондитерська Фабрика «Східні Ласощі» була створена у 2008 році та впродовж багатьох років виробляє та реалізує халву,печиво, вафлі та вафельні цукерки , торти та тістечка як в Україні, так і в країни Європи та СНГ.Мобільність та постійні інновації у виробництві, завжди якісна продукція, зміцнення позицій на вітчизняному та зарубіжному ринках - головні цілі нашої компанії.

Секрет нашого успіху і популярності серед споживачів дуже прості - стабільно висока якість продукції яку ми виробляємо , популярність та лояльність наших клієнтів та споживачів!

Компанія має два потужних виробничих комплекси:

- у західному (м. Калуш Івано-Франківська обл.) з виготовленням: печива , тістечок , тортів

- у центральному регіоні (м. Кропивницький) з виготовленням : халви, вафельної продукції, наповнювачів, сиропів та глазурі.

Ми впевнені, що наші солодощі роблять людей щасливими

Гарантія якості

На виробничих комплексах "Кондитерска фабрика "Східні ласощі" діють атестовані технологічні лабораторії, які контролюють якість кондитерських виробів від вхідної сировини до відвантаження продукціії клієнту.

Наша продукція відповідає сучасному європейському рівню якості завдяки максимально ефективному використанню обладнання і функціонуванню системи менеджменту безпеки та якості харчових продуктів НАССР .

Ми впевнені , що пропонуємо споживачеві тільки якісну продукцію.

Переваги

Майже вся продукція компанії має унікальну харчову цінністю.
У халві зберігаються «живі» компоненти-фосфоліпіди, які перешкоджають старінню організму людини.

Користь халви ще й в тому, що до її склад входить безліч різних вітамінів, мікроелементів, поліненасичених жирних кислот, які діють на організм людини.

  • Не містить
    пальмової олії

  • Натуральний
    продукт

  • Не містить
    транс-жири

  • Без ГМО

Вафельна продукція, що виробляється на підприємстві не містить трансжирів та пальмової олії та являється візитівкою нашого підриємства. Печиво, торти та тістечка виробляються за традиційними рецептами з урахуванням смакових трендів сучасного кондитерського мистецтва. Ми виробляємо продукцію на основі традиційних рецептів з використанням натуральних інгредієнтів.

Ми впевнені, що пропонуємо споживачеві тільки найкращу продукцію!

Торгові представники

Експорт

Продукція компанії представлена на експортних ринках, як власними брендами так і під приватними торговими марками(Privat Label).

У таких країнах як: Румунія, Молдова, Казахстан, США, Білорусь, Литва, Сербія, Азербайджан, Грузія.

У самих найближчих планах компанії - підкорення сердець споживачів у інших країнах Європи та Близького Сходу.